Strojní zámečník (údržba)

Náplň práce

  Údržba strojního zařízení pro chod třísměnného provozu prefabrikované výroby
  Odstranění závad (menšího i většího rozsahu)
  Práce s elektrickým ručním nářadím (bruska, utahovák, svářečka)
  Práce v týmu, práce ve výškách
  Samostatnost, zodpovědnost, schopnost řešit problémy

Požadavky a předpoklady

  SOU se strojním zaměřením
  Ochota pracovat v třísměnném provozu
  Svářečský průkaz výhodou

  Nástupní mzda od 28 500 Kč
  Mzdové ohodnocení až 33 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky)
  Půlroční firemní bonus – ročně 26 000 Kč
  25 dní dovolené
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Tovačov II - Annín 53, 751 01 Tovačov

* - jsou označené povinná pole.